КОРИСНІ ПОРАДИ - Грузовое такси | Черкассы

КОРИСНІ ПОРАДИ

Будь-хто хоча б раз зіштовхувався з необхідністю перевезення вантажу. Або він змінював місце проживання, і йому потрібно було перевезти домашні речі, або переїжджав до іншого офісу, і потребував офісного переїзду. Загалом випадки бувають різні, але все одно кожен відчував необхідність у такій послузі, як вантажоперевезення.

Що ми в цих випадках робимо?

Телефонують своїм знайомим, у яких є Газель або інша вантажівка, і просять їх про допомогу. за паливо і все), але з психологічного боку він складніший. Доводиться когось просити, відривати людину від її справ тощо.

Пропонуємо замовити переїзд у компанії, що професійно займається організацією переїздів, що в кінцевому підсумку виявиться дешевше, ніж займатися перевезенням особистих речей та меблів самостійно + повна безпека  та збереження вантажу

Великий вибір транспорту, оптимально підібраний під Ваш переїзд. Максимум якості обслуговування. Завжди чесна ы обгрунтована ціна!

НАС РАДЯТЬ !!!

Перевезення меблів – невід’ємна та найскладніша частина будь-якого переїзду – конторського, житлового чи заміського. При транспортуванні та перенесенні меблі піддаються впливу безлічі механічних факторів, вібрації, можливі випадкові падіння та безліч інших несподіванок, в результаті яких меблі можуть бути подряпані або серйозно пошкоджені, аж до стану повної непридатності.
Щоб уберегти меблі від пошкодження під час транспортування, їх необхідно правильно підготувати та упаковати — самостійно або за допомогою фахівців нашої компанії. Інакше пошкодження неминучі — є сумні приклади, коли дверцята і шафа кріплення буквально «виривало» через трясіння, не кажучи вже про ризики перевезення дзеркал, складних меблів.
Як пакувальні матеріали при перевезенні меблів найчастіше використовуються:
1) Ггофрований картон (листовий картон або готові картонні ящики);
2  Повітряно-бульбашкова плівка;
3)  Стрейч-плівка,скотч

У ряді випадків є сенс попередньо розібрати меблі — перевезення частинами часто більш безпечна з точки зору безпеки. Це доцільно якщо:великогабаритні меблі не пройде в дверний або ліфтовий проріз через велику вагу її просто неможливо підняти і транспортувати в зібраному вигляді меблі мають нестандартну форму і розміри.Зазвичай розбирають громіздкі ліжка, шафи-купе, комп’ютерні столи і т.п. Іноді можна розбирати меблі не повністю, а зняти найвразливішу фурнітуру, декоративні елементи, дзеркала.

У кожному випадку рішення потрібно приймати особливо – залежно від ширини дверних отворів,поверхівки та транспорту, яким доставлятимуться меблі та інші особливості перевезення. Але обов’язково процес потрібно спланувати та передбачити всі дрібниці, імпровізація та надія «на авось» і «як-небудь» у складному та відповідальному процесі переїзду недоречні і можуть обернутися не найвдалішими наслідками.

Також потрібно врахувати ще кілька рекомендацій: Розбираючи меблі, не забувайте робити на деталях (або їх упаковці) позначки для подальшого складання, фурнітуру для кожного предмета меблів складайте окремо і підпишіть для чого вони — щоб не заплутатися в деталях! Забуваючи при цьому прокладати їх гофрокартоном, а зв’язку додатково упаковати в стрейч-плівку. Крихкі деталі, дзеркала, скляні полиці прокладіть картоном і обмотайте пухирчастою плівкою.

При транспортуванні на шкіряні меблі не можна зверху класти важкі предмети, які можуть зашкодити оббивці. Краще захистити такі меблі пухирчастою плівкою, причому взимку це потрібно зробити обов’язково, і після того, як меблі занесені в приміщення, потрібно деякий час почекати, поки вони і плівка приймуть кімнатну температуру, перш ніж розмотувати (це допоможе уникнути розтріскування шкіри).

Якщо великогабаритні меблі перевозяться не розбираючись, краще зняти незакріплені елементи і зафіксувати їх: наприклад, витягти полички і скриньки, закріпити дверцята шафи, щоб вони не бовталися і не розкривалися і т.п. Швидкість перевезення меблів в машині не повинна перевищувати 60-70 км/год — це запорука збереження меблів в умовах не найкращих доріг. Краще перевезення здійснювати спеціальним транспортом (фургони, внутрішня поверхня яких оббита ковроліном) та довірити професійній компанії, у договорі з якою прописано матеріальну відповідальність підрядника.

Ці досить прості рекомендації від нашої компанії допоможуть доставити меблі в цілості та збереження, щоб зберегти атмосферу будинку чи офісу, забезпечити бажаний рівень комфорту та затишку.

Поради по квартирному перевезенню

Заздалегідь підготуйтеся. Почніть планувати переїзд своєї квартири не менше ніж за 2 тижні до встановленої дати переїзду. Подивіться хорошого мувера, попросіть родичів доглянути Ваших дітей і домашніх тварин у день переїзду

Відсортуйте речі. Пам’ятайте, що одним із критеріїв визначення вартості переїзду є обсяг майна, що перевозиться, тому доцільним буде ґрунтовно перебрати свої речі, щоб не перевозити непотрібне і застаріле.

Подумайте про упаковку. Якщо Ви вирішите запакувати речі самостійно, то заздалегідь запасіться достатньою кількістю надійних пакувальних матеріалів. Якщо ж пакувальні роботи Ви доручите професіоналам, то переконайтеся в якості упаковки, що ними використовується. Підготуйте техніку. За день до переїзду вимкніть від мережі побутову техніку, розморозьте холодильник; переконайтеся, що в посібнику з експлуатації приладів немає пункту про спеціалізоване транспортування.

Підписуйте упаковане. Упаковуючи речі та розбираючи меблі, не забувайте підписувати коробки та складові частини; складайте меблеву фурнітуру в окремі пакети та маркуйте їх.

Перевезіть самі. Речі першої необхідності, документи та цінні речі перевезіть самостійно, щоб унеможливити їх втрату серед решти майна.

Call Now ButtonПозвонить
↓